Matuschka Silber-glanz stříbrný šampon na světlé vlasy

Doporučujeme
Kód produktu: 211132 Kód výrobce: 4003836010003 Výrobce: Matuschka

Detailní popis

Speciální šampon na blond, šedé nebo prošedivělé vlasy. Odstraní žlutý nádech např. po barvení, melírovámí nebo odbarvení, dodá lesk a vitalitu.

Obsah balení

250 ml

Použití

Po napěnění nechte působit cca 3 minuty podle typu vlasů, potom opláchněte.

1) Vlasy před mytím dobře vykartáčujte nebo pročešte. Tím se uvolní zacuchaná nebo částečně slepená místa.

2) Šampony se zpravidla dodávají v baleních pro více použití. Množství nutné na jedno umytí se řídí bohatostí, délkou a stupněm zašpinění vlasů.

3) Před nanesením šamponu vlasy navlhčete.

4) Šampon by se neměl nikdy dávat přímo z obalu na vlasy. Je třeba ho nanášet rovnoměrně. Potřebné množství rozetřete v dlaních a pak vetřete do vlasů.

5) Při delším nebo velice hustém a plném vlasu se osvědčil i jiný postup. Potřebné množství šamponu se před použitím rozpustí v 50 až 100 ml teplé vody.

6) Velice často bývá kladena též otázka, jestli jsou nutné dva šamponovací postupy, tedy předběžné a dodatečné mytí. Při normálním znečištění a mytí maximálně za 3 až 4 dny je jedno mytí naprosto dostačující.

7) Velice důležité je důkladné spláchnutí šamponu. Teprve tím se odstraní z vlasů mastnota a špína. Ani nejlepší šampon nemůže ukázat svůj účinek, je-li špatně spláchnut.

8) Z důkladně spláchnutých vlasů se ručníkem jemně vymačká přebytečná vlhkost. Silné tření by mohlo lehce nabobtnalý, a tím choulostivý vlas poškodit.

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*