Kamenné prodejny

Hradecký obchod

Aktuální vládní opatření nám stále umožňují mít OTEVŘENO. V obchodech v Hradci Králové i v Pardubicích můžete nakupovat ve standardní otevírací době.

 

Před více jak 20 lety jsme začínali prodávat kadeřnický materiál v hradeckém obchodě. Po čase jsme rozšířili sortiment i o českou přírodní kosmetika Ryor. Sídlíme stále na stejném místě, za Ulrichovým náměstím, v ulici Nerudova 908. Zaparkovat auto je možné přímo před obchodem nebo v přilehlých ulicích.

V obchodě najdete většinu produktů, který nabízíme na eshopu. Některé značky máme pouze přes eshop. Pouze přes eshop prodáváme značky Fanola, Echosline a Subrina.

Prodejna kosmetika HK  Adresa: Nerudova 908, Hradec Králové 2, 500 02

 Tel.: 723 303 465 Otevřeno ve všední dny od 10.00 - 17.00

 

 

Pardubický obchod

V Pardubicích jsme párkrát změnili adresu obchodu, ale aktuálně jsme v krásné Machoňově pasáži přímo v centru Pardubic, kousek od Třídy míru. Obchod nemá velké skladové možnosti, takže zde nenajdete kompletní sortiment, který je na eshopu. Pokud vás zajímá konkrétní produkt, zavolejte nám a my vám ověříme, zda u nás najdete, co potřebujete.

  Adresa: Machoňova pasáž, Pardubice

 Tel.:774 680 555 Otevřeno ve všední dny od 8.30 do 17.00

 

 

 

Aktuálně není možné objednat v eshopu produkty a vybrat si jednu z poboček pro vyzvednutí. Můžete nám napsat mail, nebo vyplnit formulář níže, a pokud na pobočce požadované zboží bude skladem, připravíme ho ještě ten den na vaše jméno na požadovanou pobočku. Děkujeme za pochopení.

 

Chcete si zajít do našeho kamenného obchodu pro nějaké konkrétní zboží z eshopu? Napište nám, o jaké zboží se jedná a my vám ověříme jeho dostupnost.

Nezapomeňte uvést odkaz na produkt, jeho hledání bude snazší.

*
*
*