Podporujeme profesionály

Vzkaz pro hradecké zákaznice.

Od 24. srpna do 3. září je hradecký obchod zavřený, z důvodů dovolené. Eshop jede non stop. V tomto období si můžete objednat zboží na našem eshopu a my Vám v rozvozových dnech (úterý, čtvrtek nebo na základě domlouvy) zboží přivezeme k vám do salonu nebo domů.

Využijte této možnosti a nechte si zboží přivést díky jednoduché objednávce z pohodlí domova nebo salonu.

 

Již více jak 20 let prodáváme kadeřnický a kosmetický materiál převážně profesionálkám a profesionálům. Kosmetičky, kadeřnice a pedikérky u nás nakupují zboží pro svoji práci a my jim rádi poskytujeme maximální servis. Se spuštěním nového eshopu se nám nabízí hlubší propojení se zákazníky z řad profesionálek. Pro všechny zákaznice, které mají ve své živnosti některou z těcho činností máme připravené dvě hlavní výhody:

Speciální akce na vybrané produkty.

Díky newsletterům se můžete dozvědět o akcích na produkty.

Doprava zdarma přes Zásilkovnu. Dopravu zdarma přes PPL nabízíme nad 500,-.

U nás se nevážete žádnými minimálními odběry. Objednejte si jen to, co aktuálně potřebujete, nemějte zbytečně peníze v zásobách. Zboží můžete mít doma 3 den od objednání.

Jak na to?

  1. Pokud u nás nakupujete poprvé, tak je potřeba vyplnit všechny fakturační údaje v pokladně. My si poté ověříme vaši živnost a odečteme slevu a dopravu z objednávky.
  2. Pokud jste u nás již nakupovali (a to i na starém eshopu), tak máte slevu pod svým účtem.

Pokud máte dotaz k velkoobchodním podmínkám, napište nám přes kontaktní formulář nebo na mail mystic@mystic.cz.

Máte dotaz k podmínkám velkoobchodního odběru? Napište nám.

*
*
*