Subrina PHI Dandruff šampon proti lupům 250 ml

Bez parabenů
Kód produktu: 3838980523397 Kód výrobce: 3838980523397 Výrobce: Subrína

Detailní popis

Lupy a podrážděná pokožka hlavy patří mezi nejčastější nemoci vlasů. Anti Dandruff Shampoo s třapatkou nachovou, kyselinou salicylovou, zinkem pyrithyonem je určen ke zklidnění svědící, šupinaté pokožku hlavy, způsobené lupy nebo seboroickáou dermatitidou. Snižuje odlupování kůže na hlavě, zmírňuje svědění a zarudnutí. Stimuluje prokrvení pokožky hlavy, což je prospěšné pro zdravý růst vlasů. Při použití je velmi šetrný a příjemný, vlasy zanechává lesklé a poslušné.

TŘAPATKA NACHOVÁ

Třapatka má mnoho terapeutických účinků jako např. antiseptické vlastnosti, zlepšuje prokrvení a snižuje záněty. Často je používána při řešení poruch růstu vlasů, vypadávání vlasů a poškození vlasů. Její účinky zlepšují pružnost a lesk vlasů.

KYSELINA SALICYOVÁ

Kyselina salicylová se používá k léčbě kožních onemocnění, jako jsou lupy. Funguje tak, že změkčuje tvrdší vnější vrstvy kůže a zabraňuje hromadění odumřelých kožních buněk ve vlasech.

ZINEK PYRITHYON

Čistí pokožku hlavy, snižuje nepříjemný odér tím, že zbaví pokožku mikroorganismů, které se mohou vyskytovat na kůži a způsobovat tvorbu lupů, seboroickou dermatitidu apod.. Pomáhá zlepšit strukturu a vzhled vašich vlasů, které jsou bujnější, lesklejší a měkčí, což je předpoklad pro zdravý růst vlasů.

Obsah balení

250 ml

Použití

Šampon naneste na mokré vlasy a jemně vmasírujte do vlasové pokožky. Poté důkladně opláchněte vodou. 
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme kombinaci s Anti Dandruff Lotion.

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*