Schwarzkopf Sensitive Soothe Mild šampon s aloe vera pro citlivou pokožku 250 ml

Výprodej
Kód produktu: NN22276 Výrobce: Schwarzkopf
-49 %
Ušetříte
141 Kč
289 Kč
148 Kč
122,31 Kč bez DPH
Vyprodáno
Kus

Tento šampon je určen pro citlivou pokožku hlavy náchylnou k podráždění, pro všechny typy vlasů. 

Zobraz detailní popis

Detailní popis

BC Sensitive Soothe s esensí z Aloe Vera jemně zvlhčuje Vaše vlasy a zklidní citlivou vlasovou pokožku, pomáhá předcházet podráždění citlivé vlasové pokožky. Po jeho použití budou Vaše vlasy hebké a budou se snadno rozčesávat zatímco Vaše citlivá vlasová pokožka zůstane nepodrážděná. Inovativní kombinace složek vytvářejících tuto šetrnou, ale zároveň velmi efektivní pečující řadu, působí nejenom na symptomy, ale i na příčiny podráždění vlasové pokožky.
 

Obsah balení

250 ml

Použití

1) Vlasy před mytím dobře vykartáčujte nebo pročešte. Tím se uvolní zacuchaná nebo částečně slepená místa.

2) Šampony se zpravidla dodávají v baleních pro více použití. Množství nutné na jedno umytí se řídí bohatostí, délkou a stupněm zašpinění vlasů.

3) Před nanesením šamponu vlasy navlhčete.

4) Šampon by se neměl nikdy dávat přímo z obalu na vlasy. Je třeba ho nanášet rovnoměrně. Potřebné množství rozetřete v dlaních a pak vetřete do vlasů.

5) Při delším nebo velice hustém a plném vlasu se osvědčil i jiný postup. Potřebné množství šamponu se před použitím rozpustí v 50 až 100 ml teplé vody.

6) Velice často bývá kladena též otázka, jestli jsou nutné dva šamponovací postupy, tedy předběžné a dodatečné mytí. Při normálním znečištění a mytí maximálně za 3 až 4 dny je jedno mytí naprosto dostačující.

7) Velice důležité je důkladné spláchnutí šamponu. Teprve tím se odstraní z vlasů mastnota a špína. Ani nejlepší šampon nemůže ukázat svůj účinek, je-li špatně spláchnut.

8) Z důkladně spláchnutých vlasů se ručníkem jemně vymačká přebytečná vlhkost. Silné tření by mohlo lehce nabobtnalý, a tím choulostivý vlas poškodit.

 

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*