Schwarzkopf Hair + Scalp Pre-Shampoo peeling na vlasy 200 ml

Výprodej
Kód produktu: NN22284 Výrobce: Schwarzkopf
-40 %
Ušetříte
100 Kč
250 Kč
150 Kč
123,97 Kč bez DPH
Vyprodáno
Kus

Lehký gel s peelingovými perličkami a mátovým extraktem.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Stimuluje mikrocirkulaci, odstraňuje lupy a nadbytečný kožní maz. Eliminuje zbytky a nánosy vlasové kosmetiky z vlasové pokožky a vlasů. Příjemně chladí a zklidňuje. Unikátní technologie Amino Cell Rebuild technology zajistí obnovu vnitřní struktury vlasů. Vlasy a vlasová pokožka budou čisté, vyvážené, zdravé a připravené na mytí šamponem.

Obsah balení

200 ml

Použití

1) Vlasy před mytím dobře vykartáčujte nebo pročešte. Tím se uvolní zacuchaná nebo částečně slepená místa.

2) Šampony se zpravidla dodávají v baleních pro více použití. Množství nutné na jedno umytí se řídí bohatostí, délkou a stupněm zašpinění vlasů.

3) Před nanesením šamponu vlasy navlhčete.

4) Šampon by se neměl nikdy dávat přímo z obalu na vlasy. Je třeba ho nanášet rovnoměrně. Potřebné množství rozetřete v dlaních a pak vetřete do vlasů.

5) Při delším nebo velice hustém a plném vlasu se osvědčil i jiný postup. Potřebné množství šamponu se před použitím rozpustí v 50 až 100 ml teplé vody.

6) Velice často bývá kladena též otázka, jestli jsou nutné dva šamponovací postupy, tedy předběžné a dodatečné mytí. Při normálním znečištění a mytí maximálně za 3 až 4 dny je jedno mytí naprosto dostačující.

7) Velice důležité je důkladné spláchnutí šamponu. Teprve tím se odstraní z vlasů mastnota a špína. Ani nejlepší šampon nemůže ukázat svůj účinek, je-li špatně spláchnut.

8) Z důkladně spláchnutých vlasů se ručníkem jemně vymačká přebytečná vlhkost. Silné tření by mohlo lehce nabobtnalý, a tím choulostivý vlas poškodit.

 

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*