L’Oréal Instant clear šampon proti lupům 250 ml

Kód produktu: NN89028 Výrobce: L’Oréal
254 Kč
209,92 Kč bez DPH
Vyprodáno
Kus

Šampon s revoluční technologií a-Piritone okamžitě účinně odstraňuje lupy z vlasové pokožky a navrací jí původní rovnováhu.

Šampon proti lupům s výtažkem z heřmánku.

 

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Vitamin PP pomáhá předcházet další tvorbě lupů, výtažek z heřmánku má hojivé a protizánětlivé účinky a tlumí pocit svědění.Výsledek = vlasová pokožka je vyčištěna, vlasy jsou lesklé a rozčesatelné.

Obsah balení

250 ml

Použití

1) Vlasy před mytím dobře vykartáčujte nebo pročešte. Tím se uvolní zacuchaná nebo částečně slepená místa.

2) Šampony se zpravidla dodávají v baleních pro více použití. Množství nutné na jedno umytí se řídí bohatostí, délkou a stupněm zašpinění vlasů.

3) Před nanesením šamponu vlasy navlhčete.

4) Šampon by se neměl nikdy dávat přímo z obalu na vlasy. Je třeba ho nanášet rovnoměrně. Potřebné množství rozetřete v dlaních a pak vetřete do vlasů.

5) Při delším nebo velice hustém a plném vlasu se osvědčil i jiný postup. Potřebné množství šamponu se před použitím rozpustí v 50 až 100 ml teplé vody.

6) Velice často bývá kladena též otázka, jestli jsou nutné dva šamponovací postupy, tedy předběžné a dodatečné mytí. Při normálním znečištění a mytí maximálně za 3 až 4 dny je jedno mytí naprosto dostačující.

7) Velice důležité je důkladné spláchnutí šamponu. Teprve tím se odstraní z vlasů mastnota a špína. Ani nejlepší šampon nemůže ukázat svůj účinek, je-li špatně spláchnut.

8) Z důkladně spláchnutých vlasů se ručníkem jemně vymačká přebytečná vlhkost. Silné tření by mohlo lehce nabobtnalý, a tím choulostivý vlas poškodit.

 

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*